Stacaravan voor 4 volwassenen en een kind
Dol op de sfeer van een camping, maar niet zo dol op kamperen? Dan is deze camping een uitkomst! Tussen de caravans, campers en tenten staan diverse caravans en vakantiehuizen om niet iets luxer vakantie te vieren. De Stacaravan Fiji is een vakantiehuis met een oppervlakte van 25m²: Deze stacaravan is ingericht met een tv, koelkast met vriesvak , koffiezetapparaat en tuinset met parasol en is geschikt voor maximaal 4 volwassen en 1 kind. Er is een toilet en een douche. Er zijn twee slaapkamers; één met een tweepersoonsbed en een tweede met twee bedden en een hoogslaper. Huisdier op aanvraag, wifi aanwezig bij de receptie en in restaurant.
Aankomst: elke dag mogelijk, minimum verblijf 3 nachten. Vraag naar de prijzen voor afwijkende periodes.
Stacaravan Fiji is te boeken vanaf 28 april tot en met 1 november.
Camping Petit Suisse
Camping Petite Suisse is gelegen in het hart van de Belgische Ardennen en bevindt zich op een hoogte van 500 meter. Ideaal voor een wandeling of fietstocht om het schitterende uitzicht over het dal, de velden en bossen te verkennen. Door zijn machtige rotsformaties krijgt u soms het idee dat u in de Zwitserse bergen loopt. Maar u bent hier heus in de Belgische Ardennen, in het gebied van de Ourthe, met zijn schilderachtige beekjes en prachtige bossen. Vanaf de camping zijn er verschillende wandel- en mountainbikeroutes beschikbaar.
Voorzieningen op het park
Op het terrein vindt u een zwembad, diverse speeltuinen en een tennisbaan. Petite Suisse is een kindvriendelijke camping: er is een mooie speeltuin bij het hoofdgebouw met een zandbak en verschillende soorten klimtoestellen, zodat ieder kind zich hier prima zal vermaken. Het animatieteam zorgt voor een leuk en uitdagend programma waar uw kinderen zich prima kunnen vermaken. Tijdens alle schoolvakanties en weekenden in de periode mei t/m augustus en in de herfstvakantie is er een animatieteam voor de kinderen. De bar en het restaurant bevinden zich in het hoofdgebouw vooraan op de camping samen met de receptie en de winkel. Wasserette aanwezig.
Zwembad
Het buitenzwembad met een diepte van 1,40 meter is verwarmd en geopend van 1 mei tot 1 september. Er is een peuterbad met een kleine regenboogglijbaan en een kinderbad met een glijbaan.
Outdoor
De heuvelachtige omgeving van de Belgische Ardennen leent zich uitstekend voor het beoefenen van een groot aantal buitensportactiviteiten, zoals klimmen, abseilen, mountainbiken en speleologie. Het hele jaar door worden deze en andere buitensportactiviteiten vanaf de camping georganiseerd.
Kom met z’n tweeën of het hele gezin genieten op deze prachtige plek!